Barca, Bayern i Liverpool mają jeden, wspólny cel! Ale ktoś ich zamierza ubiec! Padnie rekord!

Barca, Bayern i Liverpool mają jeden, wspólny cel! Ale ktoś ich zamierza ubiec! Padnie rekord!

Goretzka na celowniku

Leon Goretzka znajduje się w kręgu zainteresowań wielu europejskich klubów. FC Schalke 04 zamierza jednak zaoferować pomocnik nowy lukratywny kontrakt - donosi „Kicker”. Obecna umowa 22-latka z klubem z Gelsenkirchen obowiązuje do końca tego sezonu. Spekuluje się, że piłkarzem interesują się m.in. Arsenal Londyn, FC Barcelona, Bayern Monachium oraz Liverpool FC. Działacze Schalke są jednak gotowi, aby zatrzymać środkowego pomocnika. „Kicker” donosi, że do pozostania ma go przekonać nowy kontrakt, dzięki któremu zarabiałby 10 milionów euro rocznie, co byłoby rekordową kwotą w klubie.

  • Dzisiaj
  • Źródło: Kicker

PSG nie musi martwić się o finansowe fair play! Już są chętni na kupno gwiazdy za grube miliony!

W którym klubie widziałbyś Juliana Draxlera?

Chętni na Draxlera

Julian Draxler nie jest zadowolony ze swojej pozycji w PSG i już latem chciał odejść z klubu. Mówiło się, że Niemiec może trafić do Barcelony, ale z transferu nic nie wyszło. Teraz "Daily Star" informuje, że sytuacje chcą wykorzystać dwa kluby grające w Premier League. O piłkarza już zimą mają zabiegać Arsenal oraz Liverpool. Media nie podają jednak, ile kluby z Anglii będą w stanie zaoferować paryżanom, ale tanio Draxlera PSG na pewno nie sprzeda. Jedno jest natomiast pewne - klub musi sprzedać kilku zawodników, by nie mieć problemów z finansowym fair play.

W którym klubie widziałbyś Juliana Draxlera?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 88

  • Dzisiaj
  • Źródło: Daily Star


Coutinho wreszcie przerwał milczenie! Wypowiedział się o transferze do Barcelony i...

Coutinho wreszcie przerwał milczenie! Wypowiedział się o transferze do Barcelony i...

Liverpool to wielki klub

Phillippe Coutinho przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że był bardzo zainteresowany transferem do FC Barcelony, ale nie zamierza teraz nad tym rozpaczać i koncentruje się na grze dla Liverpoolu, którego określił wielkim zespołem. - To co się stało to była oferta pracy. Czasem się ją otrzymuje, czasem nie. Ja byłem bardzo zainteresowany, moja rodzina także. Wszyscy o tym wiedzą. Ale jak już mówiłem, to wielki honor otrzymać ofertę od takiego klubu, jednak wielkim honorem jest również bycie tutaj, w Liverpoolu. To wielki klub - wyznał Coutinho.

  • 2017.09.17
  • Źródło: goal.com


Barcelona znów pogrywa sobie z Liverpoolem! Oni chcą kolejną gwiazdę Jurgena Kloppa!

Czy Sadio Mane pasowałby do Barcelony?

Mane obserwowany

FC Barcelona na dobra miała porzucić już chęci pozyskania Phillippe Coutinho z Liverpoolu. Brazylijczyk próbował ze wszystkich sił przekonać włodarzy angielskiego klubu do transferu, koniec końców pozostał on jednak na Afield Road. Według doniesień "Daily Mirror" Duma Katalonii zarzuca już sidła na inną gwiazdę grającą pod batutą Jurgena Kloppa - Sadio Mane. Dziennikarze uważają, że Blaugrana pilnie przygląda się poczynaniom zawodnika i będzie chciała sprowadzić go latem 2018 roku. Jak na razie nie wiadomo nic o kwocie, brak jakichkolwiek szczegółów tej transakcji.

Czy Sadio Mane pasowałby do Barcelony?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 488

  • 2017.09.17
  • Źródło: Daily Mirror