Krystian Bielik wróci do Legii!

Czy Krystian Bielik powinien wrócić do Legii na wypożyczenie, by bardziej się ograć?

Wypożyczenie do polskiego klubu?

Krystian Bielik może jedna wrócić do Legii. Klub nie zaprzestał starań o wypożyczenie swojego byłego piłkarza z Arsenalu - informuje "Przegląd Sportowy". O powrocie Bielika do Legii mówiono już kilka tygodni temu. Wydawało się jednak, że transfer nie wypali. Sam piłkarz przekonywał, że woli grać w Championship niż w Ekstraklasie. Teraz sytuacja się zmieniła. Bielik doznał kontuzji mięśnia dwugłowego, która wykluczy go z gry na miesiąc. To już kolejny uraz młodego Polaka w tym sezonie. Z powodu problemów zdrowotnych w tym sezonie zagrał tylko cztery razy. Taki bilans zniechęcił zainteresowane nim wcześniej kluby z Championship. To z kolei dobra wiadomość dla Legii, która wróciła do gry. - Jest szansa, że Bielik wróci na Łazienkowską - mówi Cezary Kucharski, agent piłkarza. Legia chciałaby wypożyczyć Bielika na rok bez opcji wcześniejszego powrotu do Arsenalu. To właśnie "Kanonierzy" mieliby nadal wypłacać znaczną część wynagrodzenia piłkarza. Legii nie stać bowiem na takie wydatki.

Czy Krystian Bielik powinien wrócić do Legii na wypożyczenie, by bardziej się ograć?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 83

 • 2018.01.19
 • Źródło: Przegląd Sportowy

Świerczok odchodzi z ligi polskiej! Poszuka swojej szansy za granicą!

Świerczok odchodzi z ligi polskiej! Poszuka swojej szansy za granicą!

Polak w Bułgarii

Jakub Świerczok w najbliższych dniach oficjalnie zostanie piłkarzem Łudogorca Razgrad. Klub z Bułgarii wpłacił klauzulę odstępnego. Reprezentant Polski ma za sobą świetną rundę jesienną w Ekstraklasie. Zdobył podczas niej aż 16 bramek. Swoją postawą przyciągnął on uwagę włodarzy Łudogorca. Wobec tego przedstawiciele bułgarskiego klubu zdecydowali się na wpłacenie klauzuli odstępnego za napastnika.

 • 2018.01.18
 • Źródło: weszlo.com

Artur Jędrzejczyk odejdzie z Legii. Chce go klub zza granicy

Artur Jędrzejczyk odejdzie z Legii. Chce go klub zza granicy

Jędza pożegna się z klubem?

Artur Jędrzejczyk może zimą odejść z Legii. Reprezentantem Polski poważnie interesuje się turecki Sivasspor - informuje "Przegląd Sportowy". Jędrzejczyk wrócił do Legii rok temu. Od ówczesnego kierownictwa klubu otrzymał bardzo wysoki kontrakt - jego roczne zarobki sięgały 820 tysięcy euro. Obecnie to spore obciążenie dla budżetu mistrzów Polski. Klub jest też w niewygodnej sytuacji podczas negocjacji z innymi piłkarzami, którzy chcą prośby o podwyżki argumentują zarobkami Jędrzejczyka. W dodatku forma reprezentanta Polski nie uzasadnia tak wysokiej pensji. W tym sezonie doświadczony obrońca grał słabo, często leczył też kolejne kontuzje. Z tego powodu Legia chętnie by się z nim rozstała. Teraz ma dobrą okazję, bo ofertę w jego sprawie złożył Sivasspor. Wkrótce propozycję indywidualnego kontraktu ma się zapoznać też piłkarz. Wiadomo, że w Turcji mógłby liczyć na znacznie wyższe wynagrodzenie niż w Legii.

 • 2017.12.29
 • Źródło: Przegląd Sportowy


Wielka przebudowa Legii. Artur Jędrzejczyk na wylocie z klubu?

Wielka przebudowa Legii. Artur Jędrzejczyk na wylocie z klubu?

Zmiany w Warszawie

Zimą w Legii może dojść do prawdziwej rewolucji kadrowej. Z klubem może pożegnać się kilku piłkarzy - twierdzi "Przegląd Sportowy". Od kilkunastu dni wiadomo, że z Legią rozstanie się Guilherme, który podpisał kontrakt z Benevento. Zmiany w drużynie będą jednak znacznie głębsze. Do angielskiego trzecioligowca z Northampton ma zostać wypożyczony Hildeberto. Portugalczyk, który do Warszawy trafił latem, okazał się kompletnym niewypałem. W rundzie jesiennej zaliczył tylko siedem meczów w pierwszej drużynie. Z Legii może odejść też Thibault Moulin. Francuzem interesuje się Montreal Impact z MLS. Cena? 2 mln euro. Trochę więcej, bo 2,5 mln euro, trzeba zapłacić, by wykupić Michała Pazdana. Reprezentant Polski nie ukrywa, że chciałby spróbować sił zagranicą. Legia chętnie pozbyłaby się jeszcze dwóch piłkarzy. Jednym z nich jest Artur Jędrzejczyk, dla którego w klubie stworzono komin płacowy. Zarabia aż 820 tysięcy euro rocznie, ale gra przeciętnie i często leczy kontuzje. Nie dość, że stanowi duże obciążenie dla budżetu, to jeszcze osłabia pozycję negocjacyjną klubu w stosunku do innych piłkarzy. Na wylocie są też Daniel Chima Chukwu i Dominik Nagy, który mógłby zostać wypożyczony. Latem w Legii może dojść do kolejnych zmian. Z klubem mogą się rozstać Arkadiusz Malarz i Łukasz Broź, którym wygasają umowy, oraz Tomasz Jodłowiec.

 • 2017.12.20
 • Źródło: Przegląd Sportowy

Makuszewski trafi na stół. Operację przeprowadzi doktor, który operował Milika

Makuszewski trafi na stół. Operację przeprowadzi doktor, który operował Milika

Zabieg we Włoszech

Bardzo szybko zapadła decyzja w sprawie leczenia Macieja Makuszewskiego. Reprezentant Polski przejdzie operację, a przeprowadzi ją ten sam lekarz, który zajmował się urazem Arkadiusza Milika. Skrzydłowy Lecha Poznań w czwartek wyleci do Rzymu i już następnego dnia podda się zabiegowi, który wykona prof. Pier Paolo Mariani. Maciej Makuszewski skręcił staw kolanowy i zerwał dwa więzadła: poboczne strzałkowe oraz krzyżowe przednie. Doznał tej kontuzji w pierwszej połowie meczu Lech - Cracovia (1:0), gdy pechowo potknął się na piłce w polu karnym przeciwnika. W efekcie czeka go przerwa w treningach, która potrwa od sześciu do nawet dziewięciu miesięcy.

 • 2017.12.12
 • Źródło: Sportowe Fakty

Dramat Makuszewskiego! Polak nie pojedzie na mundial! Fatalna kontuzja...

Dramat Makuszewskiego! Polak nie pojedzie na mundial! Fatalna kontuzja...

Zerwane więzadła

Maciej Makuszewski opuszczał boisko w meczu z Cracovią (1:0) ze łzami w oczach i grymasem bólu. Jak dowiedział się dziennikarz „PS” Piotr Wołosik, badania potwierdziły najczarniejsze scenariusze: reprezentant Polski zerwał więzadła krzyżowe i poboczne. Kiedy skrzydłowy Kolejorza opuszczał boisko przy pomocy lekarzy, można było spodziewać się najgorszego. Teraz Maciej Makuszewski przeszedł rezonans magnetyczny, który miał dać odpowiedź, co dokładnie stało się pomocnikowi Lecha. Pierwotnie spodziewano się, że Makuszewski uszkodził więzadła poboczne, ale badania potwierdziły najgorszy z możliwych scenariuszy. Reprezentant Polski zerwał więzadła krzyżowe oraz poboczne! Klub ze stolicy Wielkopolski potwierdził wcześniejsze informacje „Przeglądu Sportowego”, że przerwa reprezentanta Polski potrwa od sześciu do dziewięciu miesięcy.

 • 2017.12.11
 • Źródło: Przegląd Sportowy