Dziennikarze nie zostawili na Grosickim suchej nitki! To nie wygląda zbyt dobrze...

Dziennikarze nie zostawili na Grosickim suchej nitki! To nie wygląda zbyt dobrze...

Jeden z najsłabszych

Kamil Grosicki zagrał trzeci mecz w barwach Hull City w tym sezonie, ale zdecydowanie najsłabszy. Tygrysy przegrały z Wolverhampton Wanderers 2:3. "Zaczął dobrze, tak jak w weekend, i po jego akcji Campbell o mały włos, a nie otworzyłby wyniku meczu. Paskie dośrodkowanie Grosickiego pomogło wyrównać Hull, ale często jego ostatnie podanie nie było dobre" - napisano w "Hull Daily Mail" w opisie dokonań Kamila Grosickiego. Polakowi przyznano przeciętną notę "pięć" (skala 1-10, wyjściowa 6) i była ona jedną ze słabszych w Hull City. Żaden gracz nie otrzymał niższej oceny, a trzech innych także dostało "piątki". Pozostali zgarnęli "szóstki".

  • 2017.08.16
  • Źródło: Hull Daily Mail

Zamieszanie wokół Kamila Grosickiego! Co w końcu z jego przyszłością? Czy trafi do wyśnionej Premier League?

Zamieszanie wokół Kamila Grosickiego! Co w końcu z jego przyszłością? Czy trafi do wyśnionej Premier League?

Słucki o Grosickim

Premierowy gol Kamila Grosickiego w Hull City wywołał poruszenie w kwestii przyszłości Polaka. Głos zabrał menedżer Tygrysów Leonid Słucki, który nie wyobraża sobie, żeby Grosicki miał odejść: "Gra na wysokim poziomie, ale, podobnie jak każdy, musi udowodniać to w każdym meczu. Mam nadzieję, że jest to początek dobrej passy. Mam nadzieję, że zostanie, że wszyscy pozostaną". Także gazeta "Hull Daily Mail" poświęciła 29-latkowi sporo miejsca. "Grosicki był w centrum spekulacji, łączącymi go z odejściem, ale Słuckiy chce, aby Grosicki stał się liderem w drużynie, która będzie walczyła o awans" - piszą dziennikarze.

  • 2017.08.14
  • Źródło: Hull Daily Mail

Kamil Grosciki komicznie porównał kwotę za swój możliwy transfer! Ten to jak wymyśli... A więc czekamy! :)

Kamil Grosciki komicznie porównał kwotę za swój możliwy transfer! Ten to jak wymyśli...  A więc czekamy! :)

Grosik nie ukrywa prawdy...

"Rozmawiałem z trenerem Hull. Nie będę zdradzał szczegółów, ale każdy z nas zna stanowisko drugiej strony. Zresztą wszyscy wiedzą, że chciałbym grać w Premier League, więc nie będę mówił, że jest inaczej. Ale grając w Hull, daję z siebie 100 procent i wciąż będę dawał, jeśli tu zostanę, co pokazałem gestem kibicom Hull po strzelonej bramce. Kwota 10-11 mln euro nie jest żadną przeszkodą. Dla większości klubów Premier League taka kwota jest na przysłowiowe frytki. Jeśli któryś z klubów będzie naprawdę mnie chciał, to zapłaci pieniądze zbliżone, do tych o których mówimy" - Kamil Grosicki

  • 2017.08.13
  • Źródło: Super Express


Wielki moment Kamila Grosickiego! Udowodnił, że jego ambicją nadal jest Premier Leauge!

Wielki moment Kamila Grosickiego! Udowodnił, że jego ambicją nadal jest Premier Leauge!

Premierowy gol Grosika

Kamil Grosicki strzelił swoją premierową bramkę na angielskich boiskach. Stało się to w meczu 2. kolejki The Championship Hull City - Burton (4:1). Polak w pierwszej kolejce zanotował asystę, a jego drużyna zremisowała z Aston Villą 1:1. W sobotę Kamil Grosicki znów był bardzo aktywny, a na listę strzelców wpisał się w 51. minucie i co ciekawe, zrobił to po uderzeniu głową. Ten gol dał prowadzenie Tygrysom 2:1. Ostatecznie Hull wygrało 4:1.

  • 2017.08.12
  • Źródło: Twitter