Takiej szalonej akcji Grosickiego jeszcze nie było! Spróbuje pokonać mistrza w sporcie dla prawdziwych twardzieli!

Takiej szalonej akcji Grosickiego jeszcze nie było! Spróbuje pokonać mistrza w sporcie dla prawdziwych twardzieli!

Grosik na macie

Joanna Jędrzejczyk, polska mistrzyni UFC zaskoczyła swoich fanów jednym z najnowszych filmów, na którym pokazała, ile razy potrafi podbić piłkę. Wynik? Dość skromny. Trzy razy. Nie przeszkodziło to "JJ" w rzuceniu wyzwania Kamilowi Grosickiemu. Sprowokowała go do pobicia jej wyniku. Nie trzeba było długo czekać na reakcję reprezentanta Polski. W tle leciało disco polo, a "Grosik" stanął do zadania. Podbił piłkę trzy razy (wyrównując osiągnięcie Jędrzejczyk), a następnie... ją złapał. A za moment odkopnął. Wszystko było zaplanowane. - Jak widzisz, twoje wyzwanie nie jest rozstrzygnięte. Mam dla ciebie propozycję. Może rozstrzygnie to mata? Co o tym sądzisz? - piłkarz wyzwał mistrzynię do walki. Zaraz jednak zaznaczył, że liczy na taryfę ulgową: - Tylko pamiętaj, ja tobie odpuściłem. Historia ma ciąg dalszy, bo "JJ" od razu odpowiedziała na zaczepkę gracza Stade Rennes. Kibice mogą zacierać ręce z zadowolenia, bo wojowniczka przyjęła wyzwanie. - Już wkrótce widzimy się na macie. Ja gotowa do walki - pisze na Facebooku. Szykuje się więc medialny hit. Na razie nie wiadomo, kiedy dojdzie do "pojedynku" piłkarza z wojowniczką MMA.
Grosicki to jest showman! Tak pożegnał się z kolegami z klubu... Tylko on mógł coś takiego wymyślić ;)

Grosicki to jest showman! Tak pożegnał się z kolegami z klubu... Tylko on mógł coś takiego wymyślić ;)

Show Grosika

Kibice zastanawiają się, czy Kamil Grosicki zafundował kolegom z Rennes "śpiewające pożegnanie". Wszyscy mieli wielki ubaw z popisu reprezentanta Polski. Grosicki na siłowni puścił słynny hit zespołu Perfect - "Ewka". To nie wszystko, bo nawet zaśpiewał swoim kolegom fragment, który wydaje się bardzo wymowny. "Tam przyjaciół kilku mam, od lat, dla nich zawsze śpiewam dla nich gram. Jeszcze raz, żegnam was, nie spotkamy się". To właśnie ten kawałek piosenki zaśpiewał Grosicki. Kilka tygodni temu oficjalnie zapowiedział, że zimą odejdzie z Francji do angielskiej Premier League. Z jego filmu i słów można wywnioskować, że Polak właśnie śpiewająco pożegnał się ze swoimi kolegami.Ten klub blokuje karierę gwieździe reprezentacji Polski! No jak tak można?!

Ten klub blokuje karierę gwieździe reprezentacji Polski! No jak tak można?!

Grosik nie dostanie zgody na transfer

Pół roku temu Kamil Grosicki był blisko dołączenia do Burnley FC. Ostatecznie pozostał w Rennes, ale być może przeniesie się do beniaminka Premier League podczas zimowego okienka. Jedyną przeszkodą może okazać się trener, Christian Gourcuff, który nie chce stracić swojego zawodnika. "Ntep i Grosicki na ten moment są w Rennes. Ich sytuacja się waży, ale jeśli odejdą, to trzeba będzie znaleźć dla nich następców. Problem w tym przypadku jest taki, że muszą to być odpowiedni następcy" - podkreślił francuski szkoleniowiec.

Ten klub jest stworzony dla Grosickiego! A transfer coraz bliżej!

Jak Kamil Grosicki poradzi sobie w Premier League, jeśli się tam przeniesie?

Wymarzony transfer Grosika

Kamil Grosicki ma w tym miesiącu trafić do Premier League i znów transfer do Burnley FC ma stać się możliwy. Beniaminek ligi cierpi na brak skrzydłowych, a Polak byłby w idealnej sytuacji. George Boyd jest podstawowym wahadłowym Burnley, ale jego liczby są dramatyczne - to ledwie gol i żadnej asysty, a 31-latek z 20 meczów zagrał w 19 spotkaniach - w większości w podstawowym składzie. Na drugim skrzydle występuje wypożyczony z Charltonu Athletic Johann Berg Gudmundsson. Reprezentant Islandii jest minimalnie lepszy od Boyda, ale gol i asysta to praktycznie żadna różnica. Ekipa z Turf Moor nie ma tak naprawdę zastępców dla Boyda oraz Gudmundssona i jeśli Grosicki trafiłby do Burnley, to z miejsca powinien wywalczyć sobie miejsce w wyjściowej jedenastce.

Jak Kamil Grosicki poradzi sobie w Premier League, jeśli się tam przeniesie?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 300