Turbo-Grosik powrócił! Fantastyczne wieści z Anglii na temat Grosickiego

Turbo-Grosik powrócił! Fantastyczne wieści z Anglii na temat Grosickiego

Bohater meczu

Nowy szkoleniowiec Hull City Nigel Adkins wystawił Kamila Grosickiego w pierwszym składzie w meczu Hull City - Brentford, a ten odpłacił się świetną bramką. "Grosicki strzelił pięknego gola, dzięki któremu wyrównaliśmy, bardzo mnie to cieszy" - powiedział Adkins w pomeczowym wywiadzie. Polak został doceniony także przez trenera rywali. "Wszystko układało nam się łatwo, dopóki Grosicki nie zdobył swojego fenomenalnego gola. Zmienił obraz gry" - ocenił menedżer ekipy gości. Jego postawę zauważyli także dziennikarze "Hull Daily Mail", którzy wystawili mu najwyższą notę w zespole "Tygrysów" - 8. "Człowiek-Enigma drużyny powrócił. To jego wspaniały strzał zapoczątkował powrót Hull City na właściwe tory i rozpoczął odrabianie strat. Rywale nie mogli sobie poradzić z jego przyspieszeniem i efektownymi rajdami" - napisali Anglicy.

 • 2017.12.10
 • Źródło: Sport

Kamil Grosicki olewa treningi? Sensacyjne doniesienia z Anglii... Tak być nie może

Kamil Grosicki olewa treningi? Sensacyjne doniesienia z Anglii... Tak być nie może

Nie pracuje odpowiednio

Husmukh Kerai, dziennikarz Sky Sports, ocenił sytuację w Hull City po zmianie szkoleniowca. Czy nowy trener Nigel Adkins ma szansę odbudować zespół Kamila Grosickiego? W ostatnich dniach doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca ekipy z Hull. Leonida Słuckiego zastąpił Nigel Adkins, który powinien bardzo dobrze odnaleźć się w drużynie. - Mógł zostać dyrektorem sportowym, ale odmówił, bo interesowała go rola pierwszego trenera. Zawzięcie Anglika na tyle spodobało się właścicielom, że 52-latek został pierwszym, do którego klub zwrócił się po zwolnieniu Leonida Słuckiego - powiedział Kerai. Dziennikarz Sky Sports surowo ocenił postawę Kamila Grosickiego w ostatnich tygodniach. - Prawdą jest, iże Kamil po obiecującym początku na angielskich boiskach stanowczo obniżył swoje loty - stwierdził Kerai. - W angielskich mediach pojawiły się spekulacje, że Kamil nie grał w pierwszej jedenastce z powodu kontuzji. Mogę jednak zapewnić, że Polak trafił na ławkę rezerwowych, nie wystarczająco przykładał się do treningów - zakończył.

 • 2017.12.09
 • Źródło: Sportowe Fakty


Fatalne wieści dotyczące Grosickiego! Co się z nim dzieje? On nie może się tak zachowywać!

Fatalne wieści dotyczące Grosickiego! Co się z nim dzieje? On nie może się tak zachowywać!

Sytuacja Grosika

Husmukh Kerai, dziennikarz Sky Sports, ocenił sytuację w Hull City po zmianie szkoleniowca. Leonida Słuckiego zastąpił Nigel Adkins. "Prawdą jest, iże Kamil po obiecującym początku na angielskich boiskach stanowczo obniżył swoje loty. W angielskich mediach pojawiły się spekulacje, że Kamil nie grał w pierwszej jedenastce z powodu kontuzji. Mogę jednak zapewnić, że Polak trafił na ławkę rezerwowych, nie wystarczająco przykładał się do treningów" - powiedział Kerai.

 • 2017.12.09
 • Źródło: Sky Sports

Wielka zmiana w Hull City - Grosicki tylko na to czekał!

Czy Grosicki wróci do pierwszego składu Hull?

Słucki zwolniony!

Włodarze Hull City podjęli decyzję i pożegnali się z dotychczasowym trenerem Leonidem Słuckim. Rosyjski trener rozstał się z ekipą Kamila Grosickiego za porozumieniem stron. Słucki został szkoleniowcem Tygrysów w czerwcu 2017 roku, zaraz po tym jak ekipa Kamila Grosickiego spadła z Premier League do Championship. Od pierwszych meczów na zapleczu ekstraklasy jego drużynie szło jednak jak po grudzie i do 20. kolejki uzbierała ona jednak tylko 19 punktów. Co ta decyzja oznacza dla Kamila Grosickiego? Być może Polak będzie teraz dostawał więcej szans na grę, bowiem w ostatnich trzech spotkaniach Grosik wchodził na boisko tylko na końcowe minuty.

Czy Grosicki wróci do pierwszego składu Hull?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 332

 • 2017.12.04
 • Źródło: PolsatSport.pl

Mundialowa deklaracja Grosickiego. Zamierza przygotować coś specjalnego

Mundialowa deklaracja Grosickiego. Zamierza przygotować coś specjalnego

Grosik o MŚ

Kamil Grosicki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" ocenił naszych grupowych rywali podczas mistrzostw świata 2018. Zawodnik Hull City z dużymi obawami podchodzi do pojedynku z Senegalem. "Pod względem fizycznym będą na bardzo wysokim poziomie, nie ma szans, by w 80. minucie opadli z sił. Wydaje mi się, że ich słabszą stroną może być taktyka. Kolumbia pokazała, że podczas wielkich imprez jest groźna. Japończycy będą biegać do ostatniego tchu" - stwierdził Grosicki. "Drabinka nie jest sprzyjająca, więc trzeba będzie to swoje turbo podkręcić na maksa. Przygotować coś specjalnego, jakieś superprzyspieszenie, bo to, co znamy z eliminacji, może nie wystarczyć" - zadeklarował Grosicki.

 • 2017.12.03
 • Źródło: Przegląd Sportowy

Grosicki zareagował na losowanie grup Mistrzostw Świata w Rosji. Chłodne podejście naszego reprezentanta

Grosicki zareagował na losowanie grup Mistrzostw Świata w Rosji. Chłodne podejście naszego reprezentanta

Nie ma co się pompować

Kamil Grosicki na łamach sport.pl ocenił szanse polskiej reprezentacji podczas mundialu w Rosji. Polska zagra w grupie H z Senegalem, Kolumbią i Japonią. Grosicki nie chce stawiać polskiej kadry w roli faworyta i z dużym szacunkiem odnosi się do rywali. - Nie jesteśmy faworytem tej grupy, bo uważam, że to grupa bez faworyta, ale wyjście z niej to nasz obowiązek. Będzie trzeba się sprężyć - ocenił zawodnik. Piłkarz Hull City ostrzega przed nadmiernym optymizmem. - Nie ma co się pompować, bo grupa jest naprawdę wyrównana. Powiedziałbym nawet, że trudna i kolorowa, bo trafili nam się rywale z różnych zakątków świata, każdy jest z innego kontynentu - dodał.

 • 2017.12.01
 • Źródło: Sport.pl