Ten klub zarobi krocie po sprzedaży piłkarza do Chin! Co za akcja!

Ten klub zarobi krocie po sprzedaży piłkarza do Chin! Co za akcja!

Fiorentina się nieźle wzbogaci

Coraz więcej komunikatów w sprawie Nikoli Kalinicia i jego ewentualnego transferu do Chin mówi, że Chorwat miałby trafić do Tianjin Quanjian. Co do wynagrodzenia napastnik ACF Fiorentiny mógłby liczyć na kwotę 12 milionów euro na sezon. Przypomnijmy, że chorwacki piłkarz ekipy z Toskanii ma w kontrakcie klauzulę w kwocie odstępnego, która wynosi 50 milionów euro. W związku z tym władze Violi nie zamierzają sprzedać swojego zawodnika za kwotę mniejszą, niż zostało to wcześniej ustalone. Decydenci Fiorentiny mogą sporo zyskać na samej transakcji, zważywszy, że władze Violi zapłaciły za piłkarza zaledwie 5,5 miliona euro, gdy ten w sierpniu 2015 roku opuścił Dnipro Dniepropetrowsk.

  • 2017.01.19
  • Źródło: Football Italia
  • Komentarze


Szok! Tyle Payet mógł zarabiać w Chinach! A odrzucił tę ofertę dla...

Szok! Tyle Payet mógł zarabiać w Chinach! A odrzucił tę ofertę dla...

26 mln funtów w rok

Dimitri Payet próbuje desperacko wrócić do Olympique Marsylii. Odrzucił nawet zaloty chińskich klubów, które zaoferowały mu tygodniówkę na poziomie pół miliona funtów. W West Ham United Dimitri Payet otrzymuje 125 tysięcy funtów, a w Marsylii jego zarobki spadłyby jeszcze o 30 procent. Mimo pięciokrotnego przebicia z Azji Francuz nie zamierza korzystać z tej oferty i forsuje opcję przenosin do Marsylii.Borussia w końcu się złamała! Zgodziła się na transfer napastnika!

Borussia w końcu się złamała! Zgodziła się na transfer napastnika!

Ramos w Chinach

Borussia Dortmund zgodziła się na transfer Adriana Ramosa do chińskiego Chongqing Lifan - informuje ESPN. Niemiecki klub na transferze kolumbijskiego snajpera zarobi prawie 12 milionów euro. "W zasadzie doszliśmy do porozumienia" - poinformowała odpowiedzialna za kontakt z mediami Sascha Fligge i równocześnie dodała, że w przeciągu kilku dni wszystkie umowy zostaną podpisane.

Chińczycy mogą zagrozić Realowi Madryt?

Chińczycy mogą zagrozić Realowi Madryt?

Królewscy śpią na razie spokojnie

Dziennik "Marca" poinformował, że Real Madryt na razie nie obawia się Chińczyków. Pojawiły się spekulacje na temat transferów Jamesa, Benzemy, Cristiano i Pepe, jednak nikt w klubie nie myśli o tym na poważnie i włodarze raczej skłaniają się ku tezie, że Chiny to doskonała droga dla weteranów lub dla średniej klasy piłkarzy, takich jak choćby Oscar. Królewscy bardziej obawiają się klubów z Premier League czy Ameryki, ponieważ uważają, że w Chinach ich piłkarze nie mają czego szukać.Gwiazdor Manchesteru odmówił bajecznej oferty!

Gwiazdor Manchesteru odmówił bajecznej oferty!

Toure mówi "Nie" Chińczykom!

Według BBC Yaya Toure otrzymał bajeczną ofertę z Chin, dzięki której mógł zarabiać niemal pół miliona funtów tygodniowo! 33-latek uznał jednak, że woli grać nie zawsze regularnie na wysokim poziomie w Manchesterze City i zarabiać... nieco mniej.