To już jest przyklepane? Klopp kupuje zawodnika Borussii!

To już jest przyklepane? Klopp kupuje zawodnika Borussii!

Ginter wzmocni Liverpool

Matthias Ginter najpewniej opuści Borussię Dortmund w letnim okienku transferowym. Zdaniem dziennika The Sun, Liverpool bacznie monitoruje jego sytuację. Po zakończeniu sezonu do ekipy z Westfalii dołączy najpewniej zawodnik Bayeru Leverkusen, Omer Toprak, więc pozycja Gintera może być zagrożona. Obecny opiekun The Reds Jurgen Klopp bardzo dobrze zna reprezentanta niemieckiej młodzieżówki z okresu swojej pracy w BVB - to właśnie on nadzorował transfer Gintera w 2014 roku z Freiburga.Klopp chyba nie uczy się na błędach! Przez niego Liverpool znowu wpadnie w kryzys?

Klopp chyba nie uczy się na błędach! Przez niego Liverpool znowu wpadnie w kryzys?

Kolejny wyjazd Liverpoolu

Podobnie jak półtora miesiąca temu, Liverpool wykorzystał przerwę w rozgrywkach na zorganizowanie zagranicznego zgrupowania. The Reds polecieli na hiszpańską Teneryfę. Ostatnio efekty były mizerne, bo w pierwszym spotkaniu po powrocie do Anglii jego podopieczni przegrali w kiepskim stylu z Leicester City (1:3).Klopp wykorzysta kontakty i osłabi Borussię! Już wiemy, ile zapłaci za jej gwiazdę!

Klopp wykorzysta kontakty i osłabi Borussię! Już wiemy, ile zapłaci za jej gwiazdę!

Liverpool chce Dembele

Według "Daily Mirror", Juergen Klopp zagiął parol na skrzydłowego Borussii Dortmund Ousmane Dembele. Liverpool FC jest gotów zapłacić za niego 35 milionów funtów, czyli tyle ile zapłacił za Sadio Mane. Senegalczyk jest jednym z najlepszych piłkarzy The Reds w tym sezonie, ale Klopp chce ściągnąć Dembele już tego lata.