Klopp nie owija w bawełnę: "To był najbardziej rozczarowujący moment!"

Klopp nie owija w bawełnę: "To był najbardziej rozczarowujący moment!"

Klopp po meczu ze Swansea

"Najbardziej rozczarowującym momentem w meczu był trzeci gol dla Swansea, ponieważ nie potrafię tego w tej chwili wytłumaczyć. Były trzy czy cztery momenty, kiedy mogliśmy temu zapobiec, a potem jeden zawodnik był niekryty w polu karnym" - Jurgen Klopp.Kolejny znany trener krytykuje pomysły Van Bastena!

Kolejny znany trener krytykuje pomysły Van Bastena!

Klopp krytykuje pomysły FIFA

Jurgen Klopp jest przeciwny zmianom w przepisach proponowanym przez FIFA. Zdaniem Niemca futbol to wspaniała dyscyplina, która nie wymaga żadnych zmian: "Odnoszę wrażenie, że już w tym sezonie większość drużyn gra przeciwko nam bez pozycji spalonej. Postaram się jednak odpowiedzieć poważnie. Według mnie ta wspaniała gra, którą wszyscy tak kochamy, nie potrzebuje żadnych zmian w przepisach" - kontynuował Jurgen Klopp.No takich jaj w Liverpoolu to się Jurgen Klopp nie spodziewał! :D

No takich jaj w Liverpoolu to się Jurgen Klopp nie spodziewał! :D

Problem z Matipem

Takich problemów Juergen Klopp chyba jeszcze nie miał. Niemiecki menedżer musiał skonsultować skład z prawnikami, bo sytuacja jednego z piłkarzy jest na tyle niejasna, że nikt do końca nie wie, czy może on obecnie grać. Chodzi o Joela Matipa, który w 2015 roku zakończył występy w reprezentacji Kamerunu. Przed trwającym Pucharem Narodów Afryki selekcjoner umieścił go jednak w szerokiej kadrze, choć nie włączył ostatecznie do 23-osobowej grupy, która pojechała na turniej w Gabonie. Przepisy FIFA stanowią, że piłkarz, który odmówi gry w barwach narodowych, może otrzymać zakaz występów w klubie. Światowa federacja zajęła się sprawą 25-latka, ale jakąkolwiek decyzję podejmie najwcześniej w piątek.