Kolejny znany trener skomentował utratę posady Ranieriego!

Kolejny znany trener skomentował utratę posady Ranieriego!

Zwolnienie Włocha niczym brexit

Jurgen Klopp jest kolejnym menedżerem, który skomentował wczorajsze zwolnienie Claudio Ranieriego i kolejnym, który negatywnie ocenił decyzję włodarzy Leicester City: "Czy jestem zaskoczony, tym co się stało? Nie, ponieważ nie tylko w futbolu w tym i poprzednim roku działo się wiele dziwnych rzeczy - Brexit, Trump, Ranieri. Nie wiem zbyt wiele na ten temat, więc powinniście pytać działaczy Leicester, dlaczego to zrobili. Nie sądzę, by to wiele zmieniło. Nie mamy jednak pojęcia czego się po nich spodziewać" - ocenił Niemiec.

Dwóch wielkich trenerów kandydatami na trenera Barcelony? Wiemy już jak to wygląda!

Dwóch wielkich trenerów kandydatami na trenera Barcelony? Wiemy już jak to wygląda!

Wenger i Klopp nie dla Barcy

Trwa dyskusja, czy Barcelona potrzebuje nowego trenera i kto mógłby nim zostać. Znany hiszpański dziennikarz Guillem Balague uważa, że nie wchodzą w rachubę kandydatury Arsene'a Wengera i Juergena Kloppa. "Barca nie jest zainteresowana ani Kloppem, ani Wengerem. Wenger nie był w ogóle brany pod uwagę w planach włodarzy z Camp Nou. Klopp natomiast wydaje się całkiem ciekawą opcją, ale uważam, że obecnie nikt nie namówiłby go do opuszczenia Liverpoolu" - oznajmił słynny dziennikarz.Klopp wpadł na pomysł, którego w Anglii nikt nie stosuje! On zawsze wymyśli coś niecodziennego!

Klopp wpadł na pomysł, którego w Anglii nikt nie stosuje! On zawsze wymyśli coś niecodziennego!

Zimowy obóz Liverpoolu

Zimowe zgrupowanie klubu Premier League? To w angielskich realiach rzadka możliwość, ale Liverpool zyskał wolny czas na najbliższe dwa tygodnie i zamierza go wykorzystać właśnie w taki sposób. The Reds odpadli z Pucharu Anglii, tymczasem w nadchodzący weekend odbędą się mecze 1/8 finału tych rozgrywek, a Premier League pauzuje. Zespół z Anfield ma więc kilkanaście dni wolnego, bo następny ligowy mecz rozegra dopiero w poniedziałek 27 lutego (na wyjeździe z Leicester City). Juergen Klopp postanowił zatem, że zabierze swoich podopiecznych na obóz do hiszpańskiej La Mangi.