Dramat Sławka Peszko! Czeka go spora przerwa w grze z powodu kontuzji!

Dramat Sławka Peszko! Czeka go spora przerwa w grze z powodu kontuzji!

Sławek nie zagra przez 2 miesiące

Sławomir Peszko z powodu kontuzji opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Pomocnik Lechii Gdańsk ma uraz więzadłowy kolana, ale nie będzie zmuszony, aby przejść operację - poinformowano na klubowej oficjalnej stronie internetowej. Peszko przez około 6-8 tygodni będzie przechodził rehabilitację. Potem zostaną podjęte decyzje odnośnie dalszego leczenia i ewentualnego powrotu zawodnika do treningów. - Jest mi bardzo przykro, że z powodu kontuzji nie będę mógł pomóc reprezentacji Polski w najbliższych meczach eliminacji mistrzostw świata, a Lechii w czekających ją kolejnych spotkaniach w Lotto Ekstraklasie. Zrobię wszystko, by wrócić na boisko w pełni sił jak najszybciej. Tymczasem będę wspierał chłopaków z trybun i Was, kibiców „Biało-Zielonych”, proszę o to samo - powiedział Peszko.

  • 2017.08.30
  • Źródło: Lechia


Co za pech! Kontuzja wyklucza naszego asa ze zgrupowania reprezentacji! Bez niego to już inna kadra...

Co za pech! Kontuzja wyklucza naszego asa ze zgrupowania reprezentacji! Bez niego to już inna kadra...

Peszko z urazem

Uraz więzadłowy odniesiony podczas ostatniego meczu ligowego pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Kraków (1:1) eliminuje Sławomira Peszko z udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, przygotowującej się do spotkań eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią i Kazachstanem. Po konsultacji z lekarzem reprezentacji Jackiem Jaroszewskim oraz wykonaniu badań diagnostycznych zawodnik wraca do klubu, gdzie będzie przechodził dalsze leczenie. W miejsce Sławomira Peszko nie zostanie dodatkowo powołany żaden zawodnik.

  • 2017.08.28
  • Źródło: Łączy nas piłka


Polacy podbiją Stany? Dwóch reprezentantów naszego kraju ma oferty z MLS! Czy powinni z tego skorzystać?

Polacy podbiją Stany? Dwóch reprezentantów naszego kraju ma oferty z MLS! Czy powinni z tego skorzystać?

Błaszczu i Peszko w USA?

Jak informuje Przegląd Sportowy, dwóch reprezentantów Polski otrzymało oferty od klubów MLS. O ofercie dla Jakuba Błaszczykowskiego media donosiły parę tygodni temu. Piłkarz otrzymał w czasie letniego okienka transferowego ofertę od Chicago Fire. Jak pisze Piotr Wołosik, "Kuba nie zdecydował się jeszcze – po pierwsze nikt nie wygania go z Wolfsburga , po drugie wyjazd z Europy rok przed mistrzostwami świata to nieco ryzykowna sprawa. Ale po mistrzowskim turnieju jest wielce prawdopodobne, że Kuba z rodziną ruszy do Chicago, wiążąc się ze „Strażakami” dwuletnim kontraktem. "Zaskakująca może być za to informacja o tym, że w USA pożądany jest również Sławomir Peszko. Zawodnikiem zainteresowana jest Minnesota United. Peszko otrzymał od tego klubu ofertę transferu, jednak nie zdecydował się z podobnych względów co Błaszczykowski. Obecnie priorytetem dla niego jest gra w kadrze Adama Nawałki oraz prawdopodobny wyjazd na Mistrzostwa Świata w Rosji.

  • 2017.08.16
  • Źródło: Przegląd Sportowy