Adam Nawałka pokazał konkurentom gdzie raki zimują! Aż przyjemnie się na to patrzy!

Adam Nawałka pokazał konkurentom gdzie raki zimują! Aż przyjemnie się na to patrzy!

Najlepszy szkoleniowiec?

Odkąd powstał ranking FIFA, reprezentację Polski prowadziło piętnastu selekcjonerów. Konkurencję miażdży jednak Adam Nawałka, pod którego wodzą Biało-Czerwoni biją wszelkie rekordy. Minęły niespełna cztery lata i za kadencji obecnego selekcjonera przesunęliśmy się z rekordowo niskiej na rekordowo wysoką pozycję - 6. To nieprawdopodobny awans - aż o 72 lokaty! Jak spisywali się poprzednicy? Najgorzej było w czasach przed objęciem funkcji przez Adama Nawałkę. Wspomniany wyżej Waldemar Fornalik pozostawił reprezentację tuż przed spadkiem na najniższe miejsce w historii, a jego "szczyt" to 54. lokata. Jeszcze gorzej szło Franciszkowi Smudzie, choć w tym przypadku koniecznie trzeba pamiętać, że jego drużyna - przygotowująca się do Euro 2012 - rozgrywała wyłącznie mecze towarzyskie, a te są punktowane słabo i wypracowanie nimi wysokiej pozycji jest praktycznie niemożliwe.

  • 2017.07.10
  • Źródło: Sportowe FaktyAdam Nawałka w dwóch zdaniach oddał cały fenomen Roberta Lewandowskiego! Lepiej się tego nie dało ująć!

Adam Nawałka w dwóch zdaniach oddał cały fenomen Roberta Lewandowskiego! Lepiej się tego nie dało ująć!

Nawałka o Lewandowskim

"Robert perfekcyjnie wykonuje rzuty karne i rzuty wolne. Jest tytanem pracy, a granice możliwości dla niego nie istnieją" - Adam Nawałka.

  • 2017.06.11
  • Źródło: Sportowe Fakty

Adam Nawałka zabrał głos po pokonaniu Rumunii! Jest też coś, co go martwi!

Adam Nawałka zabrał głos po pokonaniu Rumunii! Jest też coś, co go martwi!

Trener po meczu

"Mieliśmy konkretny plan na ten mecz. Bardzo szybko odbieraliśmy piłkę i próbowaliśmy szybko przechodzić do ataku. Stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, dominowaliśmy zwłaszcza po przerwie. Końcówka meczu pokazała, że mamy przed sobą jeszcze wiele pracy" - Adam Nawałka.

  • 2017.06.11
  • Źródło: eurosport.onet.pl