Kapitan giganta Bundesligi może grać dla reprezentacji Polski! Czy Nawałka powinien działać?

Co myślisz o Orbanie w reprezentacji Polski?

Orban w reprezentacji Polski?

W rozmowie z dziennikarzem "Eleven Sports" Tomaszem Ćwiąkałą Willi Orban z RB Lipsk zdradził, że sam nie wie, co by zrobił, gdyby Adam Nawałka zadzwonił do niego szybciej niż Joachim Loew. Matka stopera jest bowiem Polką i jego gra w reprezentacji Polski jest jak najbardziej możliwa. 24-latek rozegrał dotąd zaledwie dwa mecze w niemieckiej młodzieżówce. Dorosłej kadry sobie jeszcze nie wybrał. A wybierać ma z czego. "Mój ojciec Węgier wciąż mieszka w swoim kraju. Mam polską matkę, a sam urodziłem się w Niemczech. Teoretycznie prawo do mnie ma każda z tych trzech reprezentacji. Jeszcze nie zdecydowałem, którą wybiorę" - powiedział Orban Kapitan RB Lipsk na pewno by się Nawałce przydał. Wraz z Kamilem Glikiem stanowiłby prawdziwie europejską parę stoperów. Jednak selekcjoner Biało-Czerwonych słynie z tego, że nie ulega mediom, a stawiać woli na piłkarzy już przez siebie sprawdzonych.

Co myślisz o Orbanie w reprezentacji Polski?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 142

  • 2017.09.08
  • Źródło: Eleven SportsTe słowa Nawałki dają nadzieję, że nasza reprezentacja wróci do starej, dobrej formy! Oby tak było!

Te słowa Nawałki dają nadzieję, że nasza reprezentacja wróci do starej, dobrej formy! Oby tak było!

Nawałka przed Kazachstanem

"Wszyscy są w stu procentach przygotowani do gry w meczu z Kazachstanem. Jesteśmy w pełnej gotowości. Poświęciliśmy sporo czasu na analizę porażki, prowadziliśmy też indywidualne rozmowy z zawodnikami. Sprawę porażki w Kopenhadze uważam za zamkniętą" - Adam Nawałka.

  • 2017.09.03
  • Źródło: Łączy nas piłka