Ta wygląda bilans kadry za panowania Adama Nawałki! Teraz może być jeszcze lepszy!

Ta wygląda bilans kadry za panowania Adama Nawałki! Teraz może być jeszcze lepszy!

36. mecz Nawałki

Niedzielny mecz eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą w Podgoricy będzie 36. występem piłkarskiej reprezentacji Polski pod wodzą trenera Adama Nawałki. Dotychczas biało-czerwoni zanotowali 18 zwycięstw, 13 remisów i doznali czterech porażek. Bilans bramek: 70-29.

  • 2017.03.26
  • Źródło: Eurosport.onet.pl
  • Komentarze

Nasza reprezentacja jest o krok od pobicia rekordu wszech czasów! Już tak niewiele im brakuje!

Nasza reprezentacja jest o krok od pobicia rekordu wszech czasów! Już tak niewiele im brakuje!

12. spotkań o stawkę bez porażki

Reprezentacja Polski nie przegrała żadnego z 12 ostatnich meczów o stawkę i jest blisko wyrównania rekordu wszech czasów, który został ustanowiony między majem 1979 a lipcem 1982 roku. Biało-Czerwoni nie przegrali wówczas żadnego z 14 spotkań. Kolejny krok w stronę przejścia do historii Polacy mogą postawić już w niedzielę w meczu z Czarnogórą.Reprezentacja Polski ma wielki problem! Nawałka musi podjąć kluczową decyzję!

Reprezentacja Polski ma wielki problem! Nawałka musi podjąć kluczową decyzję!

Kto na lewej obronie?

Przed bardzo ważnym spotkaniem z Czarnogórą selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka może mieć problem z obsadą lewej strony defensywy. Pierwsze miesiące 2017 roku nie są bowiem udane dla Artura Jędrzejczyka i Macieja Rybusa. Maciej Rybus rozegrał w tym roku zaledwie 22 minuty w Ligue 1. Artur Jędrzejczyk jest wprawdzie podstawowym zawodnikiem Legii Warszawa, ale zawodzi oczekiwania kibiców. Widząc co się dzieje, Adam Nawałka postanowił powołać na mecz z Czarnogórą lewego obrońcę Wisły Kraków, Macieja Sadloka. Jest on jednak o wiele mniej doświadczony od wspomnianej dwójki.Nawałka zdradził, jaka jest pozycja Krychowiaka w kadrze przez jego problemy w PSG! Nie owijał w bawełnę!

Nawałka zdradził, jaka jest pozycja Krychowiaka w kadrze przez jego problemy w PSG! Nie owijał w bawełnę!

Nawałka o Krychowiaku

"Nie martwią mnie rzeczy na które nie mam wpływu. Cieszymy się z tego co mamy, z naszych atutów. Grzegorz zawsze był bardzo ważnym zawodnikiem w drużynie, był w stanie skoncentrować się na każde spotkanie, wykonywał wszystkie założenia w stu procentach" - Adam Nawałka.

  • 2017.03.19
  • Źródło: Łączy nas piłka
  • Komentarze