Ten zawodnik bardzo chce wrócić do reprezentacji Polski! Zrobił znów kolejny wielki krok ku temu!

Ten zawodnik bardzo chce wrócić do reprezentacji Polski! Zrobił znów kolejny wielki krok ku temu!

Klich zbiera dobre noty

Mateusz Klich znalazł się w "11" 32. kolejki Eredivisie wg portalu whoscored.com. Polski pomocnik został wyróżniony, choć jego Twente Enschede przegrało z AZ Alkmaar 1:2. 27-latek sumiennie pracuje w Holandii na powrót do reprezentacji Polski.

Co za wyróżnienie dla Polaka przez zagranicznych kibiców! Szacunek!

Co za wyróżnienie dla Polaka przez zagranicznych kibiców! Szacunek!

Wasilewski doceniony burzą braw

Marcin Wasilewski przyjechał do Brukseli na spotkanie Anderlechtu, którego barw bronił przez dobre kilka lat. Tuż przed spotkaniem z Club Brugge grupa dziewięciu byłych graczy "Fiołków" pojawiła się na środku boiska, a spiker po kolei odczytywał ich nazwiska. Największa burza braw pojawiła się, gdy padło imię i nazwisko byłego reprezentanta Polski.Artur Sobiech z kolegami rozebrali... byłą żonę Rafaela van der Vaarta! Co za akcja! :)

Artur Sobiech z kolegami rozebrali... byłą żonę Rafaela van der Vaarta! Co za akcja! :)

Motywacja piłkarzy Hannoveru

Piłkarze Hannoveru 96 przed trzema ważnymi meczami granymi w ciągu tygodnia umieścili w szatni podobiznę modelki Sylvie Meis, byłej żony piłkarza Rafaela van der Vaarta. Po każdym zdobytym punkcie ściągali z niej jedną część garderoby. Do pełni szczęścia - pozostawienia pani Meis w bikini - zabrakło dwóch punktów, ale 7 zdobytych oczek pozwoliło Hannoverowi wskoczyć na pozycję wicelidera 2. Bundesligi. "Nietypowa motywacja okazała się skuteczna, a było przy tym dużo śmiechu" - powiedział polski gracz Hannoveru Artur SobiechNa niego Krychowiak może patrzeć z zazdrością! Ten Polak robi furorę we Francji!

Na niego Krychowiak może patrzeć z zazdrością! Ten Polak robi furorę we Francji!

Lewczuk znów w XI kolejki

Igor Lewczuk znalazł się w "11" 33. kolejki francuskiej Ligue 1 według "L'Equipe". Reprezentant Polski został w ten sposób wyróżniony po raz trzeci w sezonie. Redakcja "L'Equipe" doceniła Polaka za występ w wyjazdowym meczu z FC Nantes (1:0). Igor Lewczuk otrzymał od notę "7", a ogólna średnia jego ocen w tym sezonie to 5,6.