Wojtek Szczęsny ocenił swoją formę!

Wojtek Szczęsny ocenił swoją formę!

"To najlepszy okres mojej kariery"

Wojciech Szczęsny jest w tym sezonie w bardzo wysokiej formie. 25-letni bramkarz uważa, że to najlepszy okres jego kariery: "To chyba najlepszy okres w mojej karierze, bo faktycznie w tym sezonie udało mi się jeszcze nie dać d... Mam o co walczyć. Moja przyszłość jest cały czas niepewna. Niby motywacja jest ta sama, ale ta niepewność daje ci kopa do jeszcze cięższej pracy. Wyznaczam sobie nowe standardy, staram się ich trzymać. Mam nadzieję, że zachowam je nawet wtedy, kiedy tej niepewności już nie będzie" - podkreśla reprezentant Polski.

  • dzisiaj
  • Źródło: Łączy Nas Piłka
  • Komentarze


Kariera reprezentanta Polski tak dobrze układała się we Francji... A teraz coś takiego!

Kariera reprezentanta Polski tak dobrze układała się we Francji... A teraz coś takiego!

Stępiński stracił miejsce

Mariusz Stępiński stracił miejsce w podstawowym składzie FC Nantes i nie zagra od 1. minuty przeciwko SM Caen. W trzech ostatnich spotkaniach Ligue 1 były napastnik Ruchu Chorzów wychodził w podstawowej jedenastce Kanarków. Jednak w niedzielnym starciu z Toulouse FC (1:0) trener Sergio Conceicao zdjął naszego rodaka z boiska jeszcze przed przerwą i najwyraźniej wciąż jest niezadowolony z jego dyspozycji.

Szokujące wieści odnośnie przyszłości Krychowiaka w PSG!

Szokujące wieści odnośnie przyszłości Krychowiaka w PSG!

Krycha chciał odejść z Paryża?

Według dziennikarzy "France Football" pod koniec zeszłego roku Grzegorz Krychowiak bardzo poważnie rozważał odejście z klubu: "Poważnie zastanawiał się nad swoją przyszłością i był bliski odejścia z PSG" - czytamy w artykule. "Ostatecznie zmienił decyzję, postanowił nie rezygnować z walki o pierwszy skład i da z siebie wszystko, by przekonać trenera" - dodaje dziennikarz.

  • 2017.01.18
  • Źródło: France Football
  • KomentarzeTak się ma ostateczna sytuacja zdrowotna Arka Milika!

Tak się ma ostateczna sytuacja zdrowotna Arka Milika!

Polak gotowy do gry!

Już niebawem do gry wróci Arkadiusz Milik, który jest już w 100 procentach gotowy. - "Zrobiliśmy wszelkie możliwe testy, sprawdziliśmy wszystko co można. Arek jest zdrowy i gotowy" - powiedział Alfonso De Nicola, szef sztabu medycznego SSC Napoli. - "Biologicznie jest gotowy do gry. Mieliśmy już powroty po takich kontuzjach po 3-4 miesiącach. Nie idziemy na żaden rekord świata. W związku z tym nie ma w nas strachu, że znów coś może się stać" - powiedział lekarz SSC Napoli. - "Decyzja kiedy i ile zagra zależy od trenera Sarriego. Nie sądzę jednak, aby ledwie po dwóch treningach posłał Arka na boisko. Moim zdaniem Milik zagra za 10-15 dni" - dodał De Nicola.

  • 2017.01.14
  • Źródło: Magiafutbolu.pl
  • Komentarze