Iniesta pokazuje klasę nie tylko na boisku! Właśnie za takie rzeczy kochają go kibice na całym świecie

Iniesta pokazuje klasę nie tylko na boisku! Właśnie za takie rzeczy kochają go kibice na całym świecie

Piłkarz spotkał się z dziećmi

Andrés Iniesta, kapitan Barcelony, złożył wizytę dzieciom uczestniczącym w programach organizacji humanitarnej Save the Children, która walczy z dziecięcym ubóstwem w stolicy Katalonii. Jak poinformowała organizacja, piłkarz odwiedził ponad czterdzieścioro młodych ludzi w wieku od 5 do 12 lat z barcelońskiej dzielnicy Trinitat Vella. Rozmawiał z nimi o swoich troskach i odpowiadał na zadawane pytania. Iniesta namawiał dzieci do uprawiania sportu, ponieważ "jest to znakomite narzędzie do rozwoju w każdej sferze życia", i zapewnił, że chce pozostać w świecie sportu, żeby móc przekazywać dzieciom i młodzieży to, czego nauczył się podczas swojej kariery jako sportowiec i jako człowiek. Piłkarz Barçy zachęcał również swoich słuchaczy do podążania za marzeniami. – Kiedy podejmujesz się jakiegoś zadania, może ci pójść lepiej lub gorzej, ale musisz próbować do samego końca – powiedział Iniesta podczas spotkania. Był również czas na grę w piłkę. Pomocnik Blaugrany pokazał dzieciom między innymi technikę wykonywania rzutów karnych.

  • 2017.11.18
  • Źródło: Sport.es


Bunt w Barcelonie! Piłkarze nie chcą już tej gwiazdy! Szykuje się poważny konflikt!

Czy piłkarze powinni mieć wpływ na transfery klubu, w którym grają?

Sprzeciw szatni

Ten transfer wydawał się już pewny. FC Barcelona od wielu miesięcy walczy o transfer Philippe Coutinho, który jest na czele listy życzeń klubu. Latem się nie udało, ale zimą Liverpool FC miał rzekomo zgodzić się na sprzedaż pomocnika. Cenę ustalono na 150 mln euro. W biurach na Camp Nou zapanowała radość. Zadowolony był również trener Ernesto Valverde, który potrzebuje wszechstronnego pomocnika, który zabezpieczy mu kilka pozycji. Według "ESPN", przeciwna transferowi Brazylijczyka jest jednak szatnia Barcelony. Najwięcej mają do powiedzenia Andres Iniesta oraz Ivan Rakitić. "Chorwacki pomocnik obawia się, że transfer Coutinho zmniejszy jego rolę w zespole. Wtedy może trafić na ławkę rezerwowych - czytamy. W przypadku transakcji piłkarza Liverpoolu, z Barceloną musiałoby pożegnać się 2-3 zawodników. Najwięcej mówi się o Ardzie Turanie lub Andre Gomesie. Na taki scenariusz nie chce się zgodzić z kolei Iniesta, który twierdzi, iż zepsuje to dobrą atmosferę w szatni.

Czy piłkarze powinni mieć wpływ na transfery klubu, w którym grają?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1936

  • 2017.10.26
  • Źródło: ESPN

Barcelona ma już następcę Andresa Iniesty! To będzie hit!

Myślisz, że Ander Herrera jest w stanie zastąpić Andresa Iniestę?

Ander Herrera w Barcelonie?

Media w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii donoszą, że FC Barcelona poszukuje następcy dla Andresa Ineisty, który jest już wiekowym zawodnikiem i nie może grać na takich samych obrotach, jak jeszcze kilka lat temu. "Don Balon i Daily Starr" poinformowały, iż głównym kandydatem do zastąpienia Hiszpania w środku pola Blaugrany jest Ander Herrera, zawodnik Manchesteru United. Dziennikarze podali informację, że działacze Barcy będą chcieli zakontraktować piłkarza już w zimowym okienku transferowym.

Myślisz, że Ander Herrera jest w stanie zastąpić Andresa Iniestę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 2789

  • 2017.10.21
  • Źródło: Don Balon