Oto specjalny plan Iniesty! To ma mu pomóc!

Oto specjalny plan Iniesty! To ma mu pomóc!

Iniesta wraca do formy

Po spędzeniu dwóch dni z rodziną, Andres Iniesta przygotowuje się do następnych spotkań Barcelony według specjalnego planu. Odwiedził go Raul Martinez, fizjoterapeuta hiszpańskiej kadry, jeden z jego najbardziej zaufanych ludzi. Gdy coś złego działo się z Iniestą, Martinez, w porozumieniu z klubowymi lekarzami, pomagał pomocnikowi. Aktualny plan Iniesty jest prosty i wygląda następująco: poprawa formy i stanu zdrowia, który pozwoli na spokojne dokończenie obecnego sezonu.

  • 2017.02.24
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze

Iniesta krytykuje kibiców Barcelony! I nie ma co się dziwić!

Iniesta krytykuje kibiców Barcelony! I nie ma co się dziwić!

Iniesta o gwizdach

"To nie jest przyjemna sytuacja, ani dla całej drużyny, ani dla poszczególnych zawodników. Potrzebujemy wsparcia kibiców i musimy iść razem w tym samym kierunku. Zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji się znajdujemy, jednak gwizdy donikąd nie prowadzą. Piłkarze, którzy dołączyli do nas latem, mają wystarczająco duże umiejętności, by pomóc Barcelonie w odniesieniu sukcesu" - Andres Iniesta.

  • 2017.02.20
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze


Iniesta wskazał swojego następcę w Barcelonie! To wielka gwiazda rywali!

Czy Marco Verratti byłby dobrym następcą Iniesty w Barcelonie?

Następca Iniesty

Andres Iniesta ma już 32 lata i myśli powoli o zakończeniu kariery. Hiszpan wyjawił kto mógłby zostać jego następcą w Barcelonie. To Marco Verratti z Paris Saint-Germain. Informacja ta nie wypłynęła do mediów za pośrednictwem samego zainteresowanego. Przekazał ją Blaise Matuidi, który rozmawiał na temat Włocha z doświadczonym pomocnikiem. Jeśli Barcelona chciałaby kupić Verrattiego, musiałaby wyłożyć 80 mln euro.

Czy Marco Verratti byłby dobrym następcą Iniesty w Barcelonie?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wynikiZ Iniesty zeszło wielkie ciśnienie! Ma nadzieję, że to już się nie powtórzy!

Z Iniesty zeszło wielkie ciśnienie! Ma nadzieję, że to już się nie powtórzy!

Omijać następne kontuzje

"Jestem bardzo szczęśliwy z powrotu do gry po tych dniach, podczas których nie mogłem występować z powodu kontuzji. To były dwa lub trzy tygodnie, jednak prawda jest taka, że przy takiej liczbie spotkań w tygodniu, z Pucharem Króla i Ligą, okres ten strasznie się dłuży. Koniec końców wszystko poszło dobrze, a to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że od teraz aż do końca sezonu będę mógł cieszyć się futbolem, ponieważ uwielbiam trenować, grać i próbować osiągać cele, które przed sobą stawiamy" - Andres Iniesta.

  • 2017.02.10
  • Źródło: Mundo Deportivo
  • Komentarze