Koniec marzeń Kamila Grosickiego! Chyba nie tego się spodziewał!

Koniec marzeń Kamila Grosickiego! Chyba nie tego się spodziewał!

Kamil nie opuści Hull City

Leonid Słucki, menedżer angielskiego Hull City, zapowiedział w wywiadzie dla lokalnej prasy, że już żaden piłkarz nie opuści w tym oknie transferowym klubu. To o tyle ciekawe, że niedawno zmianę barw zapowiadał polski skrzydłowy Kamil Grosicki. - Zamknęliśmy supermarket. Myślę, że już nikt nie opuści klubu. Wyprzedaż zakończona - wyznał.

  • 2017.07.19
  • Źródło: Sky Sports


Tak postrzegany jest Kamil Glik w AS Monaco! Takie zdanie ma o nim prezes klubu...

Tak postrzegany jest Kamil Glik w AS Monaco! Takie zdanie ma o nim prezes klubu...

Jeden z najważniejszych!

"Jesteśmy szczęśliwi, że Kamil przedłużył z nami umowę. Jest w klubie od roku, ale szybko się do nas przyzwyczaił, pokazał swoje wysokie umiejętności i był głównym trybikiem w zespole. To twardy, silny, waleczny obrońca. Jest osobą charyzmatyczną, bardzo lubianą przez kibiców. Jest jednym z najważniejszych zawodników dla zespołu i motorem dla postępu naszej młodzieży. Wszyscy w klubie są przekonani, że jeszcze dużo wniesie do zespołu" - Wadim Wasiljew, prezes AS Monaco po przedłużeniu kontraktu z Glikiem do 2021 roku

  • 2017.07.14
  • Źródło: Sport.pl


Glik podjął ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości! Z tym klubem w przyszłości będzie chciał zawojować Ligę Mistrzów!

Glik podjął ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości! Z tym klubem w przyszłości będzie chciał zawojować Ligę Mistrzów!

Glik przedłużył kontrakt

Kamil Glik oficjalnie przedłużył kontrakt z AS Monaco - poinformował francuski klub za pośrednictwem strony internetowej. Nowa umowa reprezentanta Polski z AS Monaco będzie obowiązywała do końca czerwca 2021 roku. "Jestem bardzo szczęśliwy, w szczególności po tym, jak świetny poprzedni sezon mieliśmy. W następnym sezonie nasze cele są takie same. Zajść jak najdalej w Champions League i obronić tytuł mistrzowski" - powiedział Glik.

  • 2017.07.13
  • Źródło: asmonaco.com

Glik dostał dwie intratne propozycje, w tym jedną od giganta z Premier League! Czeka na niego wielka kasa!

Co powinien zrobić Kamil Glik?

Propozycje dla Glika

Kamil Glik dostał propozycję przedłużenia kontraktu z AS Monaco. Polski obrońca ma też ofertę z angielskiego Tottenham Hotspur. W grę wchodzą wielkie pieniądze. 29-latek może zarabiać rocznie aż 3,5 mln euro netto! W tej chwili obrońca AS Monaco zarabia ok. 1,5 mln euro. Klub z Księstwa chce zatrzymać Polaka na dłużej i dlatego złożył mu ofertę podpisania nowej umowy, ważnej do czerwca 2021 roku. Zawierając ją, obrońca dostałbym solidną podwyżkę i rocznie zarabiałby aż 3,5 mln euro. Więcej 29-latkowi proponuje jednak Tottenham Hotspur, który obserwuje go od kilku lat. Glik, decydując się na wyjazd do Londynu, zarabiałby ok. 4 mln euro rocznie. Na jego transfer musiałoby jednak przystać Monaco. Jeśli Glik przedłuży kontrakt z Monaco lub przejdzie do Tottenhamu, dołączy do grona najlepiej zarabiających polskich piłkarzy - Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka i Wojciecha Szczęsnego.

Co powinien zrobić Kamil Glik?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 1075

  • 2017.07.08
  • Źródło: Sport