Fatalne wieści dla Glika! Nie dość, że nie zagra w rewanżu z City, to jeszcze...

Fatalne wieści dla Glika! Nie dość, że nie zagra w rewanżu z City, to jeszcze...

Słaby mecz Glika

Kamil Glik nie będzie dobrze wspominał meczu z Manchesterem City w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Nie dość, że AS Monaco przegrało 3:5, to media uznały go za jednego ze słabszych graczy drużyny z Ligue 1. Dziennik "L'Equipe" przyznał Polakowi notę 4 (skala 1-10). Niżej został oceniony tylko Danijel Subasić, który popełnił fatalny błąd przy golu Sergio Aguero na 2:2. Tak samo grę Glika ocenił dziennik "Le Figaro". "Najlepszy w tym sezonie obrońca Monaco przeżył ciężki wieczór. Często pomagał Djibrilowi Sidibe w walce z Leroyem Sane i Davidem Silvą. Czasami rozsądnie, czasami niepotrzebnie" - czytamy w komentarzu.Ho ho, ale porównanie Glika! No ale taka prawda!

Ho ho, ale porównanie Glika! No ale taka prawda!

Była gwiazda Monaco o Gliku

"To lider całej drużyny, nie tylko obrony. Jest jak wieża kontrolna. Popełnia mało błędów i potrafi strzelać gole. Skała" - Jerome Rothen.Glik z tego powodu nie może się doczekać meczu z Man City! Takie wieści to lubimy!

Glik z tego powodu nie może się doczekać meczu z Man City! Takie wieści to lubimy!

Glik vs Aguero bez formy

Sergio Aguero w topowej formie jest nie do zatrzymania dla obrońców. Kamil Glik będzie miał jednak łatwiejsze zadanie we wtorkowy wieczór podczas meczu Ligi Mistrzów. Sergio Aguero jest w ostatnich tygodniach częstym gościem w angielskich mediach. Nie jednak z powodu wspaniałych goli, ale właśnie ich braku oraz niejasnej przyszłości. Z tego powodu Glik powinien sobie z nim poradzić tak jak w meczu z Tottenhamem poradził sobie z Harry'm Kane'm.

Oto największa fanka Kamila Glika! Piękne słowa, Glik na pewno się wzruszył!

Oto największa fanka Kamila Glika! Piękne słowa, Glik na pewno się wzruszył!

Mama Glika będzie mu kibicować

"Specjalnie zamieniłam się z koleżanką w pracy, bo miałam mieć drugą zmianę. Pójdę na rano i oczywiście wieczorem zasiądę przed telewizorem i będę kibicowała Kamilowi. To będzie trudny mecz, ale wierzę, że Monaco wygra, nie ma innego wyjścia! Przecież tak musi być, że mój syn rządzi na boisku!" - Grażyna Glik, mama Kamila.