Pazdan chce odejść z Legii, ale... jest jeden poważny problem, który może mu w tym przeszkodzić!

Pazdan chce odejść z Legii, ale... jest jeden poważny problem, który może mu w tym przeszkodzić!

Nie ma ofert dla Pazdana

Michał Pazdan chętnie spróbowałby sił za granicą, problem w tym, że obecnie nikt nie złożył propozycji, która w pełni go satysfakcjonuje i spełnia wymogi szefów Legii - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Zgłaszają się po niego jedynie mało poważne kluby, jak choćby włoska Pescara. To jedna z nielicznych ofert, która wpłynęła do klubu przy Łazienkowskiej. Doprowadzenie transferu Pazdana do szczęśliwego końca wcale nie musi - i nie będzie - tak prostym zadaniem, jak niektórym się to może wydawać.

  • 2017.01.09
  • Źródło: Przegląd Sportowy
  • Komentarze


Michał Pazdan może odejść z Legii! Agent wypowiedział tajemnicze słowa!

Czy Michał Pazdan w takim wieku powinien opuszczać Ekstraklasę?

Pazdan odejdzie latem

Nie jest wykluczone, że poza Nemanją Nikoliciem, Aleksandarem Prijoviciem i Bartoszem Bereszyńskim Legię przed startem rundy wiosennej opuści także Michał Pazdan. – Zakładamy, że wyjedziemy teraz lub w lecie - mówi "Weszło" menedżer zawodnika. - Michał nie jest tani, bo nie był tani już dla Legii. Tacy Włosi z Pescary, Hiszpanie z Deportivo Alaves czy inni przedstawiciele - nazwijmy to - "mało poważnych klubów", myślą na zasadzie "damy Legii milion euro czy półtora i ta będzie się cieszyć". Ludzie, Legia prawie milion to przecież za niego zapłaciła Jagiellonii - mówi "Weszło" Marcin Lewicki. - Zakładamy, że wyjedziemy teraz lub w lecie. Przed 30-tymi urodzinami Michała przypadającymi na wrzesień 2017. Co z tego wyjdzie - zobaczymy. Gdyby to się zakręciło wokół trzech-czterech milionów euro, wszyscy byliby zadowoleni, a i pozycja Michała, wchodząc do takiego klubu, byłaby z automatu bardzo mocna. W to celujemy - podsumował agent.

Czy Michał Pazdan w takim wieku powinien opuszczać Ekstraklasę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 294Ten klub interesuje się trzema Polakami! Jest też Pazdan!

Ten klub interesuje się trzema Polakami! Jest też Pazdan!

Pascara szuka wzmocnień w Polsce

"Pescarasport24.it" donosi, że Pascara, klub występujący w Serie A jest zainteresowany ściągnięciem do swoich szeregów Dawida Kowanckiego z Lecha Poznań. Oprócz niego klub interesuje się Tamasem Kadarem a także Michałem Pazdanem z Legii. Beniaminek Serie A intensywnie szuka wzmocnień, bowiem w szesnastu kolejkach obecnego sezonu zebrał zaledwie osiem punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

  • 2016.12.14
  • Źródło: Pescarasport24.it
  • Komentarze


Ciekawe wyznanie Pazdana: "Jeżeli chodzi o ten alkohol, to...

Ciekawe wyznanie Pazdana: "Jeżeli chodzi o ten alkohol, to...

Pazdan o diecie i alkoholu

Michał Pazdan w rozmowie z tygodnikiem „Piłka Nożna” opowiedział o swojej diecie, swoich nawykach żywieniowych i o tym jak nie dać się zwariować: „Nie wiedziałem, czy na mojej formie odbije się 120 kilometrów drogi na trening każdego dnia. Byłem przyzwyczajony do podróży, więc nie sprawiało mi to problemu. Na trasie często był jeszcze postój na hot doga albo na jakiś fast food. Dopiero po kilku latach, kiedy nabrałem doświadczenia, zauważyłem, że nie da się tak funkcjonować. Przynajmniej ja nie mam takiego zdrowia. Czasami mam ochotę i zjem coś na mieście albo w domu wypiję piwko czy winko. To normalne. Jeżeli chodzi o alkohol, to nie jestem jakimś mega profesjonalistą, który nie weźmie go do ust. Nie o to chodzi. Trzeba zachować umiar bo kiedy non stop funkcjonujesz tak samo i jesteś zafiksowany, nie odetniesz się. A najważniejsze żeby odpoczęła głowa.”