Gwiazda reprezentacji Polski walczy z czasem! Dla naszej kadry to mega ważne!

Błaszczykowski walczy

Jakub Błaszczykowski doznał urazu przywodziciela, który zakończył jego sezon w klubie. Kibice kadry drżą o zdrowie pomocnika, bo już 10 czerwca zagramy z Rumunią. Ewentualny brak Kuby w tym meczu będzie sporym problemem dla Adama Nawałki. Błaszczykowski przyjedzie na zgrupowanie, gdzie zaopiekuje się nim sztab medyczny reprezentacji. Wszelkie decyzje będą zapadać po rozpoczęciu zgrupowania. Zegar tyka, do meczu z Rumunami zostały dwa tygodnie.

• 2017.05.26
  • Źródło: Przegląd Sportowy

Kuba Błaszczykowski ma w końcu powód do radości! Jest coraz bliżej...

Wolfsburg zwycięzcą pierwszego barażu

W pierwszym meczu barażowym do Bundesligi Wolfsburg pokonał 1:0 trzecią drużynę drugiej ligi niemieckiej, Eintracht Brunszwik. Gola dla Wilków strzelił w 35. minucie Mario Gomez, który wykorzystał jedenastkę. W pojedynku tym nie wystąpił Jakub Błaszczykowski, którego wykluczył uraz mięśnia przywodziciela. Rewanż odbędzie się 29 maja w Brunszwiku.

• Źródło: Magiafutbolu.pl

Co za pech Kuby Błaszczykowskiego! Takie coś mu się przytrafiło i to na koniec sezonu!

Błaszczu złapał kontuzję

Jakub Błaszczykowski musiał opuścić boisko już w przerwie meczu z Hamburgerem SV (1:2). Pomocnik reprezentacji Polski odniósł kontuzję. Wolfsburg przegrał z Hamburger SV 1:2 na wyjeździe i zagra w barażach o utrzymanie w Bundeslidze. Nasz reprezentacyjny zawodnik został zmieniony przez Vierinhę. Na razie nie ma konkretnych informacji, ale wiele wskazuje na to, że Jakub Błaszczykowski ma uraz pachwiny.

• 2017.05.20
  • Źródło: Sportowefakty.wp.pl

Nad Błaszczykowskim ciąży jakieś fatum! Kolejny problem! Jego kariera chyba zmierza do końca...

Uraz Kuby

Pod znakiem zapytania stanął występ Jakuba Błaszczykowskiego w sobotnim meczu 32. kolejki Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Reprezentant Polski ma uraz pleców i nie trenuje z zespołem. To druga kontuzja, z którą Błaszczykowski musi się zmagać na przestrzeni kilku dni. Udział w sobotnim meczu 31. kolejki z Bayernem Monachium (0:6) reprezentant Polski zakończył już po pierwszej połowie ze względu na uraz kolana.

• 2017.05.04
  • Źródło: Sport1.de

Co za fatalne wieści dla Błaszczykowskiego! Kto by się tego spodziewał?!

Błaszczu do odstrzału

Dziennikarze "Kickera" przewidują odejście Jakuba Błaszczykowskiego z VfL Wolfsburg w letnim oknie transferowym. Ich zdaniem Polak rozczarowuje. Błaszczykowski mimo że gra regularnie, nie znajduje uznania w oczach niemieckich ekspertów. Zdaniem dziennikarzy "Kickera" reprezentant Polski razem z innym zawodnikiem, Vieirinhą, są pierwsi na liście do opuszczenia klubu latem.