Real może się bać! Juventus planuje sprzątnąć im wielką gwiazdę sprzed nosa! To by był sensacyjny transfer!

Gdzie powinien grać David de Gea?

Gdzie zagra de Gea?

Według informacji "The Sun" w 2018 roku Juventus będzie starał się pozyskanie Davida De Gei. Wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku Gianluigi Buffon zakończy piłkarską karierę. Włodarze "Starej Damy" już rozglądają się za nowym golkiperem, a ich celem numer jeden ma być David De Gea. Hiszpan od dłuższego czasu jest wiązany z przejściem do Realem Madryt, jednak na razie sprawa tego transferu jest wielką niewiadomą.

Gdzie powinien grać David de Gea?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 303

De Gea zabrał głos w sprawie transferu do Realu! Tajemnicze słowa!

De Gea zabrał głos w sprawie transferu do Realu! Tajemnicze słowa!

"Nie chcę o tym rozmawiać"

"Transfer do Realu? Nie chcę o tym rozmawiać. Nie będę już więcej wypowiadać się na ten temat. Obecnie muszę być skoncentrowany na moim klubie" - David de Gea.

Niespodziewany ruch ze strony Realu Madryt! Jose Mourinho może już się bać!

Niespodziewany ruch ze strony Realu Madryt! Jose Mourinho może już się bać!

Wracają plotki na temat de Gei

Znany z różnych ciekawostek dotyczących ruchów Realu Madryt Eduardo Inda, który kieruje dziennikiem "OkDiario", pojawił się w nocy w programie Chiringuito. Jeśli chodzi o Królewskich, poruszył on przede wszystkim temat bramkarza. Według niego Real przede wszystkim będzie chciał ściągnąć do siebie Davida de Geę z Manchesteru United. Dopiero numerem "2" na liście ma być Thibaut Courtois.Man Utd zagra na nosie Realowi! To popsuje wielkie plany Królewskich!

Man Utd zagra na nosie Realowi! To popsuje wielkie plany Królewskich!

De Gea przedłuży kontrakt

David de Gea może spodziewać się podwyżki zarobków. Manchester United zamierza aktywować klauzulę zawartą w kontakcie de Gei, na mocy której kontrakt zostanie przedłużony o kolejne 12 miesięcy, do 2020 roku - donosi "The Sun". Obecnie hiszpański bramkarz zarabia na Old Trafford 180 tysięcy funtów tygodniowo. Po przedłużeniu umowy jego tygodniówka wzrośnie do 200 tysięcy, poza tym otrzyma bonus za złożenie podpisu.

Real poznał cenę za gwiazdę, na którą od dawna poluje! Tanio nie będzie!

Czy Real powinien wyłożyć 50 mln euro za de Geę?

Cena za de Geę

Florentino Perez nie rezygnuje ze starań o Davida de Geę z Manchesteru United. Prezes Realu Madryt dowiedział się ostatnio o kwocie, którą trzeba wyłożyć na stół, aby kupić hiszpańskiego bramkarza Czerwonych Diabłów. Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że jeśli Real Madryt zaoferuje za de Geę 50 milionów euro, to Manchester United sprzeda swojego bramkarza.

Czy Real powinien wyłożyć 50 mln euro za de Geę?


Zagłosuj, żeby zobaczyć wyniki

Liczba oddanych głosów: 49

  • 2017.01.12
  • Źródło: Tribal Football
  • Komentarze


Mourinho nie chce, żeby gwiazda Man Utd była piłkarzem sezonu!

Mourinho nie chce, żeby gwiazda Man Utd była piłkarzem sezonu!

"De Gea piłkarzem sezonu? Oby nie!"

"Kiedy sezon po sezonie bramkarz jest najlepszym graczem, to oznacza, że coś jest nie tak. Mam nadzieję, że w tym sezonie David de Gea nie będzie piłkarzem roku u nas, ale oby notował tak ważne interwencje dla nas jak w ostatnim tygodniu" - Jose Mourinho.